bractwo kurkowe baner nowy

youtube-link

kalendarz imprez 2018

Dzisiaj
Wszystkie
11719
17651244

Skarszew. II Turniej Strzelecki

Witam serdecznie Zacnych i Szanownych  Braci oraz Siostry. W imieniu całego zarządu oraz pozostałych członków Strzeleckiego Bractwa Kurkowego w Skarszewach mam ogromną  przyjemność zaprosić do udziału w zawodach strzeleckich organizowanych przez SBK Skarszewy w dniu 29 września 2019r.
Zapewniamy wspaniałą atmosferę, dobrze przygotowane zawody strzeleckie, myślę również że wspaniałe nagrody oraz piękne tarcze, ale przede wszystkim dobre towarzystwo, było by nam niezmiernie miło gościć Braci i Siostry, a z pewnością wasza obecność pomogła by młodemu Bractwu podnieść rangę tego wydarzenia.

 

W razie jakichkolwiek pytań proszę o kontakt pod nr tel. 881-288-288 lub na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.
Nasze zawody rozpoczynamy 29 września 2019 roku w niedzielę o godz. 9.45 uroczystą zbiórką bractw. O godz. 10 idziemy mamszę świętą, podczas której nastąpi poświęcenie łańcucha brackiego, potem współne zdjęcie na schodach zamku, powotanie gości i intronizacja Skarszewskiego Króla. Rozpoczęcie konkursu strzeleckiego o godz. 12.30.
W miarę możliwości prosimy o wiadomość zwrotną z podaniem przybliżonej liczby uczestników z danego Bractwa oraz w razie jakichkolwiek pytań proszę o kontakt pod nr tel. 881-288-288 lub na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Z Brackimi pozdrowieniami
Arkadiusz Müller
SBK Skarszewy