bractwo kurkowe baner nowy

youtube-link

kalendarz imprez 2018

Dzisiaj
Wszystkie
654
13535854

Poznań. Pozjazdowy komunikat prezesa Krzysztofa Larskiego

Siostry i Bracia Kurkowi.
W dniach 22-23 czerwca w Toruniu odbył się Zjazd Delegatów Zjednoczenia Kurkowych Bractw Strzeleckich Rzeczypospolitej Polskiej.

Chciałbym podziękować wszystkim obecnym na zjeżdzie  za przybycie do Torunia oraz aktywny udział w pracach zjazdu. Szczególnie dziękuję Wam za dyskusję podczas zjazdu jaka rozwinęła się w oparciu o wydarzenia jakie miały miejsce po XV Kongresie w Jarocinie oraz wnioski i sugestie do dalszego działania. Wasze głosy i postawy zaprezentowane na zjeżdzie pozwalają z optymizmem patrzeć na jedność i dalszy rozwój naszej organizacji.


Na ręce Prezesa Kurkowego Bractwa Strzeleckiego w Toruniu Brata Leszka Polaka w imieniu braci kurkowych naszego zjednoczenia Siostrom i Braciom toruńskiego bractwa składam serdeczne podziękowania za ogrom pracy jaką włożyli w przygotowanie i przebieg naszego zjazdu. Zakończenie zjazdu na toruńskim rynku przed Dworem Artusa i przy pomniku Mikołaja Kopernika z udziałem mieszkańców miasta i licznych turystów w obecności Prezydenta Miasta i władz województwa Kujawsko – Pomorskiego było przykładem jak powinniśmy kultywować tradycje naszych przodków i kreślić obraz naszej organizacji w społeczeństwie.


Z wyrazami szacunku


Prezes Zarządu
Zjednoczenia Kurkowych Bractw Strzeleckich Rzeczypospolitej Polskiej

Krzysztof Wojciech Larski