bractwo kurkowe baner nowy

youtube-link

kalendarz imprez 2018

Dzisiaj
Wszystkie
563
11055514

Kraków. Pilny komunikat w sprawie Rycerstwa św. Sebastiana. Kolacja z władzami Rycerstwa św. Sebastiana i EGS

Zdzisław Grzelka rozsyła zawiadomienie: Proszę, o ile macie ochotę, wziąć udział we wspólnej kolacji, w dniu 26 kwietnia 2019 r. po mszy świętej inwestyturowej nowych rycerzy św. Sebastiana w Bazylice Mariackiej. Kolacja odbędzie się w restauracji Strzelnica na Woli Justowskiej. Koszt udziału w kolacji to 130 zł. Pieniądze należy przelać niezwłocznie na adres organizatora. Obok nazwiska należy dopisać, którego Bractwa gość jest członkiem. Jedna osoba może wpłacić za wielu swoich znajomych. Odbiór wejściówek - Hotel Wyspiański, w biurze organizatora.

Szczegóły i warunki uczestnictwa na: http://www.egs2019.symposium.pl/

Warto dodać do tej informacji Zdzisława, że w kolacji spodziewana jest obecność władz Rycerstwa św. Sebastiana i prezydium EGS w tym Karola von Habsburg – Lothringen Wielkiego Mistrza Rycerstwa i księcia Louisa de Merode prezydenta EGS.

Oto wcześniejszy komunikat Pawła Przychodniaka, komandora V Komandorii Rycerstwa św. Sebastiana w Europie w sprawie kwietniowego spotkania w Krakowie

Rycerze Świętego Sebastiana! Bracia Kurkowi! Sympatycy i przyjaciele ruchu brackiego!

Powtórnie przesyłam zaproszenie na kolejne spotkanie naszej piątej Komandorii. VIII Spotkanie odbędzie się w Krakowie w dniach 26 – 27. kwietnia 2019 roku. Połączone będzie z Plenarnym Posiedzenie EGS. Proszę o odesłanie zgłoszeń bo termin mija 30 stycznia b.r.

W Bazylice Mariackiej odbędzie się inwestytura kolejnych nowych rycerzy z naszej Komandorii. Przewidywana jest obecność Karola von Habsburg – Lothringen Wielkiego Mistrza Rycerstwa.

Zachęcam do udziału w uroczystościach braci kurkowych z całej Polski.
Szczegóły i warunki uczestnictwa na: http://www.egs2019.symposium.pl/

Pozdrawiam

Komandor V Komandorii Rycerstwa św. Sebastiana w Europie

Paweł Przychodniak