bractwo kurkowe baner nowy

youtube-link

kalendarz imprez 2018

Dzisiaj
Wszystkie
911
11166672

Poznań. Ważny komunikat w sprawie RODO

Szanowni Bracia. Oto ważny komunikat w sprawie RODO

Zgodnie z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy, że:

1)            administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Zjednoczenie Kurkowych Bractw Strzeleckich RP z siedzibą w Poznaniu, ul. ul. Hetmańska 101/1A;

2)            kontakt z osobą odpowiedzialną za ochronę danych osobowych:

a)            korespondencyjnie: Biuro Zjednoczenia czynne w każdy wtorek i czwartek w godzinach 13.00-17.00;

b)           e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

3)            przetwarzanie Pani/Pana danych osobowych jest niezbędne do wypełnienia działań statutowych Zjednoczenia;

4)            Pani/Pana dane osobowe nie będą udostępniane innym podmiotom;

5)            Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane bezterminowo;

6)            Biuro Zarządu Zjednoczenia Kurkowych Bractw Strzeleckich RP dokłada wszelkich starań w celu zapewnienia odpowiednich środków ochrony Państwa danych osobowych przed ich przypadkowym lub umyślnym zniszczeniem, przypadkową utratą, zmianą, nieuprawnionym ujawnieniem, wykorzystaniem czy dostępem, zgodnie ze wszystkimi obowiązującymi przepisami.

7)            przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści Pani/Pana danych osobowych, prawo do ich sprostowania oraz w zakresie wynikającym z przepisów  - do usunięcia, jak również prawo do ograniczenia przetwarzania;

8)            przysługuje Pani/Panu prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, jeśli Pani/Pana zdaniem, przetwarzanie Pani/Pana danych osobowych - narusza przepisy prawa.


W zawiązku z wejściem w życie w dniu 25 maja 2018r. Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych, wyrażenie przez Państwa zgody do dalszego informowania o przyszłej działalności Zjednoczenia Kurkowych Bractw Strzeleckich RP i wydarzeniach organizowanych przez Zjednoczenie Kurkowych Bractw Strzeleckich RP jest dobrowolne. Prosimy o potwierdzenie dalszej zgody na otrzymywanie materiałów informacyjnych ze strony Zjednoczenia Kurkowych Bractw Strzeleckich RP. Brak informacji zwrotnej, potraktowany zostanie jako zgoda na dalsze wysyłanie maili.