bractwo kurkowe baner nowy

youtube-link

kalendarz imprez 2018

Dzisiaj
Wszystkie
6442
8789281

Jarocin. Wyniki strzelań podczas XV Kongresu Zjednoczenia

Tadeusz Żychlewicz, były skarbnik Zjednoczenia, znakomity strzelec, przesłał wyniki strzeleń Kongresowych z Jarocina. Zamieszczam je dla wiedzy i dokumentacji.

KONKURENCJE ZJEDNOCZENIA
Tarcza o tytuł Króla Zjednoczenia :
I m. i tytuł Król Zjednoczenia -- Zbigniew Madej bractwo Sępólno Krajeńskie
II m. i tytuł I Rycerz Zjednoczenia -- Zbigniew Lemiech bractwo Wejherowo
III m. i tytuł II Rycerz Zjednoczenia -- Jerzy Mierzyński bractwo Włoszakowice

Tarcza o tytuł Mistrza Zjednoczenia :
I m. i tytuł Mistrz Zjednoczenia -- Sławomir Balcerzyk bractwo Kalisz
II m. i tytuł I Wicemistrz Zjednoczenia --Zbigniew Lemiech bractwo Wejherowo 
III m. i tytuł II Wicemistrz Zjednoczenia -- Wojciech Maciejewski bractwo Mosina Puszczykowo

Tarcza o Statuetkę Brata Kurkowego :
I m. Krzysztof Tyda bractwo Starogard Gdański
II m. Andrzej Czajka bractwo Rozdrażew
III m. Tomasz Pawłowski bractwo Rawicz

Tarcza o Klejnot Strzelmistrza Zjednoczenia :
I m. Sławomir Balcerzyk bractwo Kalisz
II m. Krzysztof Tyda bractwo Starogard Gdański
III m. Jarosław Czyżewski bractwo Starogard Gdański

Tarcza Charytatywna Zjednoczenia :
I m. Krzysztof Tyda bractwo Starogard Gdański
II m. Krzysztof Łabusiński bractwo Krobia
III m. Tomasz Pawłowski bractwo Rawicz

KONKURENCJE ORGANIZATORA
Tarcza Jubileuszowa :
I m. Krzysztof Tyda bractwo Starogard Gdański
II m. Jan Bartkowiak bractwo Kraków
III m. Leszek Warczak bractwo Starogard Gdański

Tarcza Patriotyczna :
I m. Marek Bartel bractwo Łódź
II m. Leszek Kowalczyk bractwo Żory
III m. Andrzej Czajka bractwo Rozdrażew

Tarcza Starosty Jarocińskiego :
I m. Andrzej Czajka bractwo Rozdrażew
II m. Paweł Pastuszka bractwo Radom
III m. Piotr Czapiewski bractwo Tczew

Tarcza Burmistrza Jarocina :
I m. Grzegorz Jaskuła bractwo Sieraków
II m. Tomasz Pawłowski bractwo Rawicz
III m. Bogdan Łęcki bractwo Radom

Tarcza Okolicznościowa :
I m. Jarosław Czyżewski bractwo Starogard Gdański
II m. Aldona Sambor bractwo Kościerzyna
III m. Sławomir Balcerzyk bractwo Kalisz

Wszystkim zdobywcom jeszcze raz serdecznie gratuluję.

Pozdrawiam Tadeusz Żychlewicz